Google’un Efsane Teknoloji Cihazları Ortaya Çıktı

  Donanım, Manşet, Telefon    6 Ekim 2016
Yorum Yok

Google 4 Ekim Salı günü San Francisco’da “Made by Google” başlıklı basın etkinliğini gerçekleştirdi. Google bu etkinliğinde adeta şov yaptı ve efsane teknoloji cihazlarını duyurdu.

Google düzenlediği etkinlikle yeni cihazlarını tanıtarak insanların daha kaliteli bir yaşam hayatı kazandırmak istediğini kanıtladı. Yeni ürünleriyle bir ekosistem oluşturarak birbirleriyle uyumlu çalışan cihazlarla yaşamı kolaylaştırıyor. Biraz geç kalınsa da yeni çıkardığı cihazların özellikleriyle bu eksikliği tamamlamış oldu. Fazla uzatmadan tanıtılan efsane teknoloji cihazları sizlere gösterelim.

1- Daydream VR : Sanal gerçeklik gözlüğü

Google’ın yeni VR gözlüğü 79 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak. Gözlük, Kasım 2016’da üç farklı renk seçeneğiyle tüketicilerle buluşacak.

 

2- Google Pixel : Telefon

50 dolarlık fiyatıyla iPhone ve Samsung’un en gelişmiş telefonlarına direkt rakip olan telefon, bu tarz cihazlardan beklenilen performansı sunmakta zorlanmayacak gibi görünüyor. Google Pixel ‘Epey Siyah’, ‘Oldukça Mavi’ ve ‘Çok Gümüş’ gibi ilginç renk seçenekleri ile satışa sunulacak.

 

3- Google Wifi : Kablosuz ağ cihazı

Yeni WiFi yönlendirici cihazı olan Google WiFi, sade ve minimalist tasarımıyla dikkat çekiyor. Ayrıca Google WiFi, sahip olduğu Network Assistant isimli uygulamasıyla telefonlardan kolayca yönetilebiliyor.

Google WiFi, Aralık ayında 129 dolar fiyat etiketiyle satışa çıkacak. Üçlü paket halinde ise 299 dolar fiyatla satılacak. Ürünün Kasım ayında ön siparişe çıkması bekleniyor.

 

4- Chromecast Ultra : Televizyon sistemi

Chromecast Ultra

Chromecast Ultra ile artık 4K içerikleri de televizyona aktarmak mümkün olacak. Netflix, YouTube, Google Play ve Vudu gibi içerik sağlayıcıları önümüzdeki aydan itibaren Chromecast Ultra tarafından desteklenecek. Cihazın fiyatı ise 69 dolar olarak açıklandı. Kasım 2016’da satışa çıkması bekleniyor.

 

5- Google Home : Akıllı hoparlör/ev asistanı

Google Home

Google Home  ön sipariş sürecine girdi. Ürün 129 dolarlık fiyat etiketiyle ön siparişe çıktı. 129 dolarlık fiyat etiketiyle hem bu ürüne sahip olmak mümkün hem de 6 aylık YouTube Red hediye. Bu şekilde YouTube Red kullanımı teşvik ediliyor. Cihaz 7 farklı renk seçeneğine sahip. Kasım 2016’da tüketicilerle buluşacak.

 

 

 


Etiketler : , , , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Lütfen Disqus eklentisini kurun.

  Sponsor/Reklam

  Son Yazılar

rokettube cialis fiyat rokettube kuvvet macunu viga 50000 epimedyumlu macun maxman 4 sex izle geciktirici sprey direksiyon dersi gergedan boynuzu kamagra hap geciktirici krem