Samsung Galaxy S8 için büyük umutlar besliyor.

  Donanım, Manşet, Telefon    29 Ekim 2016
Yorum Yok

Galaxy Note 7’nin geri çekilmesinden sonra tüm dikkatini Galaxy S8 üzerine yoğunlaştıran Samsung, Galaxy S8’in özellikleri ile ilgili yeni açıklamalarda bulundu.

Görsel sonucu

Galaxy Note 7 modelinde yaşanan batarya skandalıyla birlikte Galaxy Note 7’nin geri çekilmesinden sonra son iki yılın en düşük kârını elde eden Samsung, Galaxy S8 ile birlikte bu kötü algıyı yok ederek tekrardan oyunun en büyüğü olmak için Galaxy S8 ile harekete geçmeye hazırlanıyor.Galaxy Note 7 ile kaybettiği karizmayı Galaxy S8 ile geri kazanacağından emin olan Samsung, Galaxy S8’in özellikleri ile ilgili yeni açıklamalar yaptı.

Galaxy S8 nasıl olacak diye merak ediyorsanız, Samsung’un yeni amiral gemisi olacak olan cihazın üst düzey bir Samsung yetkilisi olan Kyeong-tae, Galaxy S8’in, daha şık tasarım, geliştirilmiş kamera ve geliştirilmiş yapay zeka desteği ile birlikte geleceğinide açıkladı.

Galaxy S8 ile Siri’ye rakip olabilir.!

Samsung Galaxy S8 Yapay Zeka

Lee Kyeong-tae, geliştirilmiş yapay zeka desteği ile ilgili ek bir bilgi vermese de geçtiğimiz ay satın alınan yapay zeka şirketi Viv Labs’ın katkısı ile iyi bir yapay zeka desteği sunabileceğini söylemek mümkün. Viv Labs’ın Siri’yi geliştiren şirketin olduğunu da hatırlatalım

Note 7’de görülen aşırı ısınma probleminin Galaxy S8’de de görülmesini önlemeye çalışan Samsung, S8’in yazılım, donanım ve üretiminin bağımsız uzmanlar tarafından test edildiğini açıkladı.

Galaxy S7’nin satışları ile ilgili de bilgi veren Lee Kyeong-tae, Galaxy S7’nin şirketin bu zamana kadar en çok satan cihazı olduğunu ve satışlarının çok iyi gittiğini belirtti. Galaxy S7, Galaxy S8 satışa sunulana kadar, şirketin, rakipleri Apple ve Google’a karşı elindeki tek koz olacak gibi görünüyor.

Son olarakda Samsung Galaxy S8’in Barselona’da düzenlenecek olan Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılacağını ve Mart 2017’de satışa sunulmasının düşünüldüğünü hatırlatmak istiyoruz.


Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Lütfen Disqus eklentisini kurun.

  Sponsor/Reklam

  Son Yazılar

rokettube cialis fiyat rokettube kuvvet macunu viga 50000 epimedyumlu macun maxman 4 sex izle geciktirici sprey direksiyon dersi gergedan boynuzu kamagra hap geciktirici krem