Genel

Paykasa Almak İsteyenler İçin Bilgiler

  Genel    12 Mart 2018
Yorum Yok

Günümüz dünyasında internet alışverişi oldukça önemli bir konudur. Çünkü birçok dolandırıcılık ve internet korsancılığı faaliyetlerine maalesef kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz web sitelerinde maruz kalabilirsiniz. Burada ise son dönemin yükselen trendi ön ödemeli kartlardan popülerliği artan Paykasa girmektedir. Kullanıcıları güvenli ve hızlı ödeme seçeneklerinden dolayı bu kartı gittikçe daha fazla kullanmaktadır.

Paykasa alma işlemleri ise normal bir kredi kartından çok daha basit ve kolaydır. Öncelikle bakiyenizi ihtiyacınıza göre belirledikten sonra Paykasa alma işlemine başlayabilirsiniz. Canlı destek hattımızdan bilgi ve destek alarak kartınızı alabilirsiniz. Kartınızı havale, EFT gibi yöntemler ile ödeme yaparak sahip olabilirsiniz. Kartınız 16 haneli bir pin kodu ile kullanılabilen ve sizlerin kişisel bilgilerinin çalışmasını önleyen bir sistem ile çalışmaktadır. Genellikle oyun sistemlerine saldıran bilgisayar korsanlarının bilgilerinizi çalamayacak olmasından dolayı kartımızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Birçok oyunda ödeme aracı olarak kullanılan kartımız gün geçtikçe oyun portföyünü artırmakta ve daha fazla oyun içinde faaliyet göstermektedir. Ödemeler ise kartınızı almak kadar kolaydır. Pin kodunuzu yazdıktan sonra hızlı bir şekilde ödemenizi yaparak oyun içinde almak istediğiniz her ne ise kolaylıkla almanız mümkündür. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda destek hattımızdan kolaylıkla destek alabilirsiniz. Bakiye yüklemekte en az kart almak kadar kolay olduğundan bakiyenizin bitmesi durumunda seri bir şekilde bütçenize uygun olarak yükleme gerçekleştirebilir ve oyunda harcama yapmaya devam edebilirsiniz.
  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Lütfen Disqus eklentisini kurun.

  Sponsor/Reklam

  Son Yazılar

rokettube cialis fiyat rokettube kuvvet macunu viga 50000 epimedyumlu macun maxman 4 sex izle geciktirici sprey direksiyon dersi gergedan boynuzu kamagra hap geciktirici krem