Genel

Paykasa Kart

  Genel    12 Mart 2018
Yorum Yok

Günümüz şartlarında artık insanlar internetten alışverişi tamamen benimsemiş durumda. İnternetten her gün milyarlarca TL’lik alışveriş akışı sağlanırken burada kullanıcılar için önemli husus kart bilgileri ve güvenliğin önemidir. Ayrıca kullanılan kredi kartlarında kendilerine avantaj sağlayacak birçok seçenekte müşteriler tarafından istenmektedir. Özellikle oyun ve aplikasyon anlamında sıklıkla alışveriş yapan kullanıcıların kendilerine özel olarak üretilmesini istedikleri banka kartı formunda bir ödeme seçeneği arayışları bulunmaktadır. Bu kart arayışında Paykasa Kart önemli birçok özelliği ile herkesin rahatlıkla ve güvenle kullanacağı bir ödeme yöntemi olarak karşımıza çıkıyor.

Paykasa kart kullanıcılarını öncelikle güvenle ve rahatlıkla alışveriş yapabilsinler diye birçok seçeneği ile hizmetler sunmaktadır. Kolay alışveriş güvenli alışveriş ilkeleri ile hizmetlerine devam eden kartta hem kullanım hem de alışverişte kolaylık kullanıcıların tercih nedenlerinin başında geliyor. Kartta kullanıcıların dikkat etmesi gereken önemli hususlardan biri kullanacakları limiti iyi belirlemeleridir. Kartın kullanımında 10 Euro’dan 250 Euro’lara kadar farklı meblalarda ücret bilgisi verilmektedir. Ücret bilgisi belirlendikten sonra karta tanımlanacak limit ile oyun, aplikasyon ya da farklı alışverişlerinizde kartınızı kullanabilirsiniz. Alışveriş bitiminde ödeme yapabilmek için 16 haneli pin kodu girilerek güvenli bir şekilde ödemenizi yapabilirsiniz. Kartın bu özelliği sayesinde hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlayabileceksiniz. Yeni nesil ödeme aracı olarak kartınızı gönül rahatlığı ile birçok işlemde kullanabilir ve limit korkusu olmadan kolaylıkla harcama yapabilirsiniz.
  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Lütfen Disqus eklentisini kurun.

  Sponsor/Reklam

  Son Yazılar

rokettube cialis fiyat rokettube kuvvet macunu viga 50000 epimedyumlu macun maxman 4 sex izle geciktirici sprey direksiyon dersi gergedan boynuzu kamagra hap geciktirici krem