Genel

Paykwik Kart Al

  Genel    12 Mart 2018
Yorum Yok

İnternette birçok ön ödemeli kart seçenekleri mevcut olup her birinin bir takım özellikleri bulunmaktadır. Genel olarak limitleri yüksek ve hızlı olmayan özelliklerinden dolayı kullanıcıları tarafından zamanla kullanımı bırakılan birçok ön ödemeli kartın aksine Paykwik Kart kendi alanında sürekli gelişimini sürdürerek kendi alanında yükselen bir yıldız olarak göze çarpmaktadır. Kartımız hem kullanımı hem de satın alma aşamaları gibi ilk bakışta göze çarpan hizmetleri ile farkını ortaya koymaktadır.

Paykwik kart al seçeneğine internet sitemiz üzerinden ulaşarak canlı destek hattımız ya da Whatsapp hattımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Kartımızı almak için ise yapmanız gereken sadece 3 dakikalık birkaç işlemdir. Ardından kartınızı alarak birçok oyun harcamanızda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Paykwik kart almak için ise yapılacak işlemler şu şekildedir: İlk olarak canlı destek hattımıza web sitemiz ya da Whatsapp üzerinden ulaşarak kart siparişinizi verebilirsiniz. Kart için yapmanız gereken kart ücretini yatırmak ve limitinizi müşteri temsilcinize iletmektir. Ardından kartınız aktive olur ve kullanıma açılır. Kartınızı gün geçtikçe daha da büyüyen oyun portföyümüzdeki birçok web sitesinde kullanabilirsiniz. Bu şekilde güvenli, hızlı ve kişisel bilgilerinizi paylaşmadan kolaylıkla alışverişlerinizi yapabileceksiniz. Kartımız uzun abonelik sözleşmeler ve bürokratik işlemlere bağlı olmadan kolaylıkla alınarak birçok oyun web sitesinde kullanılabilmektedir. 14 haneli pini ile işlemlerinizi üst düzey güvenlikle yaparak harcamalarınızı da kontrol altına alabilirsiniz.
  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Lütfen Disqus eklentisini kurun.

  Sponsor/Reklam

  Son Yazılar

rokettube cialis fiyat rokettube kuvvet macunu viga 50000 epimedyumlu macun maxman 4 sex izle geciktirici sprey direksiyon dersi gergedan boynuzu kamagra hap geciktirici krem