Genel

Paykwik Kart Hakkında Bilgi

  Genel    12 Mart 2018
Yorum Yok

Hem ön ödemeli hem de güvenli bir kart arayışınız varsa alternatifiniz maalesef fazla olmuyor. Çünkü birçok kart seçeneğine baktığımızda genellikle bu seçenekler banka kartı oluyor, istediğiniz gibi bir şekilde kartınızı alıp kullanamıyorsunuz. Ya limitten dolayı ya da kullanımda sizin kişisel bilgilerinizi girme zorunluluğundan dolayı bankalar tarafından verilen kart zaman zaman sorun teşkil edebiliyor. Keza bu kartlar ile yapılan alışverişlerde hırsızlık gibi bir duruma maruz kalırsanız işler daha da karışabiliyor. Limitlerinizi, bakiyelerinizi ve kredi limitlerinizi sonuna kadar kullanan korsanlar sizlere çok ciddi zararlar verebiliyor.

İnternet üzerinden özellikle oyun ve oyun içi alışverişlerinizde sizlere yepyeni özellikler sunan yeni bir kart geliştirildi. Adı Paykwik. Paykwik sunduğu özellikler ile sizlere hem kredi kartı hem de banka kartı deneyiminin ötesinde güvenli, sınırlandırılabilir yapısı sayesinde rahat bir kullanım imkanı sağlıyor. Herhangi bir üyelik sözleşmesi gerekmeden prosedür ile uğraşmadan ve kolaylıkla bakiye tanımlaması yapabildiğiniz kartınıza kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Web sitesi üzerinden veya Whatsapp hattı üzerinden müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek kartınıza sahip olabilirsiniz. Alışverişlerde son derece kolay kullanılan kartta 14 haneli pin kodu ile ödemelerinizi kolaylıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Kartta ayrıca 10 Euro ve üzer harcamalarınız yapılabilmektedir. Bu sayede bakiyenizin ne kadar olduğunu da görebiliyorsunuz.

Gün geçtikçe kullanıcı sayısı ve anlaşmalı olduğu oyun sayısı gittikçe artan kartımıza sizleri de bekliyoruz.
  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Lütfen Disqus eklentisini kurun.

  Sponsor/Reklam

  Son Yazılar

rokettube cialis fiyat rokettube kuvvet macunu viga 50000 epimedyumlu macun maxman 4 sex izle geciktirici sprey direksiyon dersi gergedan boynuzu kamagra hap geciktirici krem