OYUN, Video

FIFA 2017 Alex Hunter’ın Hikaye Modu Paylaşıldı!

  OYUN, Video    14 Eylül 2016
Yorum Yok

Her futbol sevenin oynadığı, arkadaş dost kim olursa olsun rekabet arenasında mücadele denilince aklan gelen FIFA’nın son oyunu FIFA 2017 duyurulmuştu. Kısa süre önce sizlere Eylül ayında çıkacak en iyi 5 oyun başlıklı bir makale paylaşarak FIFA 2017’yi siz değerli takipçilerimize tavsiyede bulunmuştuk. Paylaştığımız makalede de söz ettiğimiz gibi yeni özelliklerden biri olan hikaye modu ile ilgili bugün EA tarafından kısa bir oyuniçi video yayınlandı.

FIFA 2017’nin en çok konuşulacak özelliklerinden biride hikaye moduydu. Hikaye modunda bir futbolcunun kariyerinin nasıl geliştiğine şahit olacaktık. Futbolcunun tüm kararlarını biz vereceğiz ve kariyerinin gelişmesine bizim karar verme imkanımız olacak. Yeni yayınlanan oyuniçi videoda hikaye moduyla ilgi bir kesit verilmiş. Hikaye modunda Alex Hunter adlı futbolcu tanıtılmış. Ayrıca yeni oyunumuz Frostbite oyun motoru kullanılarak yapıldığından grafiklerinde nasıl değiştiğini görmüş olduk. Fazla uzatmadan efsane yeni özelliği izleyelim..

Hikaye modunun tanıtım videosu;


Etiketler : , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Lütfen Disqus eklentisini kurun.

  Sponsor/Reklam

  Son Yazılar

rokettube cialis fiyat rokettube kuvvet macunu viga 50000 epimedyumlu macun maxman 4 sex izle geciktirici sprey direksiyon dersi gergedan boynuzu kamagra hap geciktirici krem