OYUN

Kanadalı Oyun Geliştiricisi United Front Games Kapılarını Kapatıyor!

  OYUN    18 Ekim 2016
Yorum Yok

Kendilerini 2012’de o zamanların en iyi oyunları arasına giren Sleeping Dogs’la tanımıştık. Geliştirdikleri açık dünya aksiyon ve macerasıyla oldukça tatmin edici bir hikayesi olan oyunu biz oyunseverlerin karşısına çıkmışlardı.

United Front Games ilk çıkardığı oyun Sleeping Dogs ile piyasada adını baya uzun zaman bahsettirmeyi başarmıştı. Sleeping Dogs oyununda Shen’in hikayesinin içine düşüp o efsane dövüş yetenekleriyle oyuna bağımlı olmuştuk. Şuan bile açıp sonuna kadar oynansa bizleri hiç sıkmayan bir final sonu görürüz.

Daha önce söylentiler olarak başlayan ancak geçtiğimiz günlerde söylentileri onaylayan bir açıklama geldi. Kanada’lı oyun geliştirici United Front Games uzun bir maceranın sonuna gelerek kapılarını kapatıyor. Bir süredir yeni oyun üzerinde çalıştıklarını belirtselerde bu senin başında oyunu geliştirmeyi iptal ettiklerini bizlere açıklamışlardı. Halbuki United Front Games biz oyuncular için geçtiğimiz haftalarda multiplayer oynan SMASH+GRAB adında bir oyun paylaşmışlardı. Oyun açık beta olarak yayınlandıktan sonra anlaşılan o ki beklenen başarıyı elde edemediler. İstediklerinde sağlam bir oyun çıkmayı bilen böyle bir oyun geliştiricisinin kapılarını kapatması oldukça üzücü oldu.


Etiketler : , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Lütfen Disqus eklentisini kurun.

  Sponsor/Reklam

  Son Yazılar

rokettube cialis fiyat rokettube kuvvet macunu viga 50000 epimedyumlu macun maxman 4 sex izle geciktirici sprey direksiyon dersi gergedan boynuzu kamagra hap geciktirici krem