OYUN

Minecraft Hileleri

  OYUN    16 Ocak 2018
Yorum Yok

Dünyada pek çok oyuncuya ulaşmış video oyunlarından birisi kuşkusuz Minecrafttır. Oyun Markus “Notch” Persson tarafından üretilmiştir. Oyun için ciddi anlamda emek harcanmıştır ve diğer oyunlara göre çok farklı bir oynanış tarzı bulunmaktadır. Oyunun genel olarak amacı sizin kendi yarattığınız dünyada karakterlerinizi yönetmenizdir. Oyun 3D tabanlı küpler ile oynanmaktadır. İstediğiniz eşyaları, hayvanları ve insanları bu küpler sayesinde yaratmaktasınız. Oyunun 2 farklı oyun tarzı bulunmaktadır. Bunlardan birisi tam sürüm versiyonu iken diğeri ise internet üzerinden herkesin oynayabildiği Classic versiyonudur.  İki versiyonda da tekli ve çoklu oynama seçeneği bulunmaktadır. Yani oyunu arkadaşlarınız ile de oynamanız mümkündür. Oyunda dilediğiniz her şeyi yapmanız mümkündür ve buda oyunculara çok cazip gelmektedir.

Oyunda belli başlı yerlere gelmek ciddi anlamda emek istemektedir. Bu yüzden de bu kadar vakti olmayan insanlar için Minecraft hileleri mevcuttur. Bu hileler sayesinde zaman kaybetmeden istediğiniz özellikleri bulmanız çok daha kolay olacaktır. Oyun için özel programlar bulunmaktadır. Bu programlar sayesinde eşya alma ve oyun modülü değiştirme uygulamaları gerçekleşmektedir. İndirdiğiniz programı ki muhtemelen ismi “minecraft.jar” olacaktır, bu programı bilgisayarın “Çalıştır” bölümüne girip “%appdata%” yazdıktan sonra oyun isminin geçtiği klasöründe ki “bin” adlı dosyanın içine yapıştırmanız gerekmektedir. Bu sayede birçok hileyi kullanmanız mümkün olacaktır. Oyun ile ilgili yada oyun hileleri ile ilgili pek çok gelişmeyi  internet sitemizden bulmanız mümkündür.
  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Lütfen Disqus eklentisini kurun.

  Sponsor/Reklam

  Son Yazılar

rokettube cialis fiyat rokettube kuvvet macunu viga 50000 epimedyumlu macun maxman 4 sex izle geciktirici sprey direksiyon dersi gergedan boynuzu kamagra hap geciktirici krem