Nintendo Yeni Oyun Konsolunu Yayınladı!

  OYUN, Sektörel    20 Ekim 2016
Yorum Yok

Nintendo tarafından bir süredir yeni bir oyun konsolu bekleniyordu. İsim olarak NX söylentileri dolaşırken yeni oyun konsolunun adı Nintendo Switch olarak yayınladı.

Nintendo’nun yeni oyun konsolu hakkında birçok tartışmalar yapılıyordu. Yeni konsol Nintendo Switch tasarımsal olarak Wii U’yu anımsatsada oldukça farklı fonksiyonlarının olduğunu çok rahat bir şekilde görebiliyoruz. Büyük değişikliğe giden Nintendo yeni konsola televizyonlar üzerinden oyunlarımızı oynamamızı sağlam sabit bir istasyon sistemi geliştirmiş. Geliştirilen sabit istasyonla aynı diğer oyun konsolları gibi görev yapabiliyor. Nintendo’nun bir artısı olarak görebileceğimiz bu sistemle isterseniz istasyon üzerinden konsolu alarak bir tablet gibi oyunumuzu oynamaya devam edebiliyoruz.

Switch için iki farklı çıkartılıp tekrardan takılabilen oyun kumandaları geliştirilmiş. Bu oyun kumandalarını ister tablet formuna getirdiğimizde yanlara takıp oynayabilir isteseniz de televizyon istasyonuna konsolu bağladıktan sonra oyun kollarıyla koltuğumuzdan oynayabiliriz. Ayrıca tablet formundaykende kolları çıkartıp iki kişilik oyunlar oynayabiliyoruz.

Nintendo yeni konsol için sadece bizlerle kısa bir tanıtım videosu paylaştı. Yeni konsolun teknik bilgileriyle ilgi sadece Nvidia’nın mobil TEGRA işlemcisi kullanıldığını biliyoruz. Nintendo yeni oyun konsolu Switch için teknik detaylar paylaşmasını bekliyoruz.

Aşağıdan yeni oyun konsolu Nintendo Switch’in lansman videosunu izleyebilirsiniz. Tanıtım videosunda oynanan oyunları gördüğünüzde şaşırabilirsiniz.


Etiketler : , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Lütfen Disqus eklentisini kurun.

  Sponsor/Reklam

  Son Yazılar

rokettube cialis fiyat rokettube kuvvet macunu viga 50000 epimedyumlu macun maxman 4 sex izle geciktirici sprey direksiyon dersi gergedan boynuzu kamagra hap geciktirici krem