Resmen Duyuruldu: Red Dead Redemption 2 Geliyor!

  Manşet, OYUN    18 Ekim 2016
Yorum Yok

Rockstar Games günlerdir Twitter üzerinden biz oyuncuları kırmızı temalı resim içerikleriyle çıldırtıyordu. Birçok oyuncu yeni oyun mu yoksa Red Dead Redemption oyununun devam serisi mi sorularını tartışıyordu. Bu tartışmalar sonunda 1 saat önce resmi bir paylaşımla son buldu. Çünkü dev oyun geliştiricisi Rockstar Games seri haline getirerek Red Dead Redemption 2 oyununu duyurdu. Yeni oyun RDR 2 üzücü olsada 2017’de piyasaya sürülecek ve pc oyuncuları için bir kötü haber daha var ki devam oyunu yine sadece Playstation 4 ve Xbox One konsollarına çıkartılıyor. Yani PC oyuncuları bu oyundanda mahrum bırakılıyor.

Resmi Twitter hesabı üzerinden yeni oyunu duyuran Rockstar Games açıklamasında oyunun çok farklı bir çok oyunculu sistemine sahip olacağını belirtmiş. Bizim tahminimize göre bu sistem Red Dead Online olarak adlandırılacak. Yani biraz daha konuyu açacak olursak geliştirici firma diğer oyunu GTA 5 ve GTA 5 Online adında iki seçenek yapmıştı. Sanırım bu sistem hoşuna gitmiş olmalı ki Red Dead Redemption 2 ve Red Dead Online olarak karşımıza çıkabilir.

Şuan için oynanışla ilgili konuları saklı tutan oyun firması, ilk tanıtım filminin bu Perşembe 20 Ekim tarihinde bizlerle paylaşacak. Yeni oyunla tekrardan batı kovboyu olmaya hazır mısınız?


Etiketler : , , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Lütfen Disqus eklentisini kurun.

  Sponsor/Reklam

  Son Yazılar

rokettube cialis fiyat rokettube kuvvet macunu viga 50000 epimedyumlu macun maxman 4 sex izle geciktirici sprey direksiyon dersi gergedan boynuzu kamagra hap geciktirici krem