OYUN

Star Citizen Alpha 30 Ekim’e Kadar Ücretsiz!

  OYUN    25 Ekim 2016
Yorum Yok

Bugüne kadar yapılan uzay simülasyon oyunlarının en sağlamı olarak bakılan Star Citizen ücretsiz oynanışa açılıyor. Şuan alpha sürümü olarak devam eden oyun bu hafta pazar gününe kadar yani 30 Ekim’e kadar ücretsiz indirip oynayabilirsiniz.

Benim gibi sizler de uzay simülasyon oyunlarına bayılıyorsanız(ki ben tapıyorum) Star Citizen’i kesinlikle oynamalısınız. Bugüne kadar yapılan uzay oyunlarının en sağlamı olarak adını altın harflerle yazsana bu onun için küçük bir tanım olur çünkü oyunun yapımı 4 yıl sürdü ve hala alpha sürümünde. Ancak alpha sürümü dediğimize bakmayın oyun o kadar büyük ki 5 oyunu toplasanız yarısına yetişemez. Star Citizen uzay oyunu olarak genel bir kategori kullansa da oyunda silah, sürüş ve birçok simülasyon içeriyor. Oyunun o kadar fazla uğraşacak fonksiyonları var ki hepsine bakmaya kalksanız torunlarınızı bile göremeyebilirsiniz.

Star Citizen’in ne zaman tam sürüme geçeceğini yapımcı dahi bilmiyor. Oyun 4 yıldır alpha olduğunu düşünürsek sanırım tam sürüm hiç gelemeyecek. Yapımcılar oyunu parça parça geliştirerek güncellemelerle birleştiriyor. Bu parçaları denemek için oyunculara bazen ücretsiz oynama imkanı sağlıyorlar. Yeni gelen güncelleme sayesinde yapımcılar 30 Ekim’e kadar oyunu denemeleri için oyunu bekleyenlere ücretsiz oynanışa açtı.

Oyunu 30 Ekim’e kadar oynamayı düşünüyorsanız “FALL2016” kodunu kullanarak oyunu indirip oynayabilirsiniz. Yapımcıların bir hediyesi daha var. Kodu kullanarak oyuna başlayan kullanıcılara süre boyunca F7C-M Super Hornet adında efsane bir uzay gemisi veriyor. Sadece uzay gemisini kullanmak için bile bu oyuna girilir..

Star Citizen tanıtım videosunu ve kısa bir oynanış videosu aşağıdan sizlerle paylaşıyoruz. Belki girmeden önce bir bakmak istersiniz 🙂

Tanıtım videosu:

Oynanış videosu


Etiketler : , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Lütfen Disqus eklentisini kurun.

  Sponsor/Reklam

  Son Yazılar

rokettube cialis fiyat rokettube kuvvet macunu viga 50000 epimedyumlu macun maxman 4 sex izle geciktirici sprey direksiyon dersi gergedan boynuzu kamagra hap geciktirici krem