HepsiPay Ödeme Sistemi Hizmete Açıldı

  Sektörel    7 Ekim 2016
Yorum Yok

Türkiye en büyük e-ticaret sitelerinden biri olan Hepsiburada.com tarafından yapılan yeni nesil ödeme sistemi HepsiPay bugün aktif olarak hizmet etmeye başladığını duyurdu.

İnternet üzerinden alışveriş yapan birinin Hepsiburada.com üzerinden alışveriş yapmadım demesi günümüzde artık pek mümkün değil. Hem sektörde uzun süreyle faaliyet yapan hemde kalitesiyle öne çıkan Hepsiburada.com müşterileri için ödeme sistemi geliştirdi. Yeni nesil ödeme sistemini hem kendi müşterileri için hemde mağaza açıp satış yapan satıcılar kullanabilecekler.

HepsiPay sayesinde üye işyerleri hiçbir bankayla muhatap olmadan tüm bankların imkanlarından faydalanabilecekler, işyerleri yaptıkların satışların ücretlerini ertesi gün hızlı ve kolay şekilde nakit olarak alabilecekler, bankaların farklı farklı komisyon ücretleri yerine tek fiyat fırsatına sahip olabilecekler. Ödemelerini yeni nesil sistemden yapanlarsa tek tıkla almak istedikleri ürüne sahip olabilecekler. Ayrıca birçok özelliğin yanında birçok güvenlik önlemiyle beraber hizmet verilmektedir.

Hepsiburada.com ilk olarak ödeme sistemi geliştireceğini 2016 yılının başında belirtmişti. Hatta Şubat ayında 6493 numaralı kanun kapsamında Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para (E-Para) Kuruluşları lisansını alarak piyasaya girmiş oldu. İlk denemelerini de belirli iş yerleriyle Haziran ayında yapmıştı.

“e-ticaret pazarının büyümesine katkı sağlamak istiyoruz”

hepsipay-1-teknobuff-com

HepsiPay hem satıcının hemde alıcının işini kolaylaştırmak olduğunu ve e-ticaret pazarını büyütmek istediklerini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Murat Kuloğlu, hizmet için şunları söyledi:

“Sunduğumuz yeni nesil ödeme teknolojileriyle e-ticaret pazarının büyümesine katkı sağlamak istiyoruz. İşletmeler bir gün içinde Hepsipay entegrasyonunu tamamlayarak satışa başlayabiliyor ve ödeme alabiliyorlar. ‘Tek Tıkla Ödeme’ ile müşteriler kart bilgilerini sisteme kaydederek, her alışverişlerinde kart bilgilerini tekrar girmeden tek tıkla ödeme yapabiliyor. Hepsipay olarak işletmelerin ödeme almak için her bankayla ayrı ayrı anlaşma yapma zorunluluğunu da ortadan kaldırıyoruz. İşletmeler bizimle anlaştıklarında aslında aynı anda tüm bankalarla anlaşmış oluyorlar.”

Açık kaynak olarak geliştirilen HepsiPay yeni nesil ödeme sistemi birkaç saat içinde istenilen web sitelere entegre edilebiliyor. Türkiye’de e-ticaret paketleri satan Ticimax, İdeasoft, Bilginet, Kobinet gibi geliştirici firmalarında Prestashop, Opencart sistemelere entegre yapımı tamamlandı.


Etiketler : , , , , , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Lütfen Disqus eklentisini kurun.

  Sponsor/Reklam

  Son Yazılar

rokettube cialis fiyat rokettube kuvvet macunu viga 50000 epimedyumlu macun maxman 4 sex izle geciktirici sprey direksiyon dersi gergedan boynuzu kamagra hap geciktirici krem