Telefon

APPLE İPHONE 5 FİYATI VE ÖZELLİKLERİ

  Telefon    1 Ocak 2018
Yorum Yok

Gelişen ve değişen dünyada teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi insanlık açısından kolaylık sağlamakta önemli bir yer tutmaktadır. Teknoloji devleri birbirleriyle yarışmakta ve insanlar için süper oyuncaklar icat etmektedir. Bu icatlar arasında akıllı telefon piyasasının usta isimlerinde İPHONE gelmektedir. Yeni modeli İPHONE 5 ile kullanımın doruğuna ulaşmak mümkündür.

 

İphone 5 özellikleri göz doldurmaktadır. 4,0 ekran boyutu ve 640 x 1136 px ekran çözünürlüğüne sahiptir. 8 mega piksel kamerası ile profesyonel çekim imkanı sunulmaktadır. Dâhili wifi sayesinde evde, işte, kafede ve her türlü ortamda internete girmenin kolaylığını sağlamaktadır. Çift taraflı görüşme sayesinde 3g teknolojisi kullanmak mümkündür. Ayrıca bluetooth, dokunmatik ekran, dijital pusula, edge, wap, java ve e-mail desteği, handsfree, video kayıt, mms gibi özellikleri de bulunmaktadır. Geniş ekranı, hızlı işlemcisi, ultrafast wireless teknolojisi, 8 mp isight kamerası ve ince hafif yapısı ile kullanıcılarının beğenisine sunulmaktadır.

 

İPHONE 5 teknolojinin en son ürünleri arasında gözükmektedir. Birçok kişinin teknolojiye ayak uydurmak için tercih ettiği ürün sayesinde teknolojinin son imkânları kullanılmaktadır. Hızla gelişen ve değişen teknolojinin en önemli taşı olan Apple sayesinde yeni ürünler yeni heyecanlar kazanmak mümkündür.
  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Lütfen Disqus eklentisini kurun.

  Sponsor/Reklam

  Son Yazılar

rokettube cialis fiyat rokettube kuvvet macunu viga 50000 epimedyumlu macun maxman 4 sex izle geciktirici sprey direksiyon dersi gergedan boynuzu kamagra hap geciktirici krem