General Mobile GM5 Plus Modeline Android 7.0 Güncellemesi Yayınlandı!

  Telefon, Yazılım    23 Eylül 2016
Yorum Yok

General Mobile GM5 Plus kullanıcılarının nihayet sabırsızlıkla beklediği sistem güncellemesi Android 7.0 Nougat yayınlandı. Daha önce 4G modeline güncelleme yayınlayan General Mobile yeni modeli için kısa süre zaman vermişti ve sözünde durarak fazla zaman geçmeden güncellemeyi GM5 Plus modelleri içinde yayınladı.

Yeni yayınlanan güncelleme ile GM5 Plus modelinde oldukça farklı gelişmeler yaşanıyor. Yayınlanan güncellemeyi tam haliyle değilde kademeli olarak yayınlayan General Mobile cihazların sorunsuz şekilde güncellemeleri yüklemeyi amaçlıyor.

Yayınlanan Android 7.0 Nougot güncellemesiyle GM5 Plus modellerinde gözle görülür şekilde pil performansı kazandırılmış. Ayrıca bazen yaşanan sinyal düşüklüğüde güncellemeyle giderilip daha güçlendirilmiş. Yanı sıra cihazda bulunan küçük hatalarda giderilmeye başlandı. Özellikle Android 7.0 üzerinde yeniden tasarlanan bildirim sistemi, bölünmüş ekran desteği ve pil tasarruf amacıyla geliştirilen doze isimli özelliklerde eklenmiş.

Eğer hala güncellemeyi yüklemediyseniz hemen ayarlar bölümüne giderek sisteminizi Android 7.0 Nougat olarak yenileyebilirsiniz.


Etiketler : , , ,

  Benzer Yazılar


  Yorumlar

Lütfen Disqus eklentisini kurun.

  Sponsor/Reklam

  Son Yazılar

rokettube cialis fiyat rokettube kuvvet macunu viga 50000 epimedyumlu macun maxman 4 sex izle geciktirici sprey direksiyon dersi gergedan boynuzu kamagra hap geciktirici krem